Nedeľa Jún 25

Zimná momentka

Pozor: Otvorí sa v novom okne. TlačiťE-mail

Zimná momentka s vašou obľúbenou (ne)anime postavou

Vianočné sviatky už čoskoro zaklopú na dvere a my sme sa rozhodli ozvláštniť ich zaujímavou súťažou, ktorá, pevne dúfame, vás nielen poteší, ale aj zabaví, pretože cena pre víťaza je koniec koncov veľmi lákavá.

Umelecká fotka?!

Áno. Tentokrát pôjde do tuhého! Rozhodli sme sa zneužiť vašu nápaditosť či technickú zručnosť, alebo doteraz neobjavené skryté vlohy, ktoré budete musieť pri našom súťažení poriadne vyžmýkať.

O čo teda ide + pravidlá súťaženia:

„Zimná momentka s vašou obľúbenou (ne)anime postavou“ je súťaž o najkrajšiu zimnú umeleckú fotku, na ktorej by ste mali byť hlavne vy sami a váš animovaný, herný, knižný alebo filmový/televízny vzor! Svojich „srdcových“ hrdinov si môžete buď sami vyrobiť, alebo sa za nich prezliecť (cosplay) a na pozoruhodne snovom mieste zvečniť spoločnú fantastickú podobu!

Obmedzenie je iba jedno – vzhľadom na cenu, o ktorú súťažíte, bohužiaľ, nemôžeme akceptovať skupinové fotografie.

Malý technický kútik:

Počet súťažných prác: dve na jedného súťažiaceho;

Hlavička e-mailu: AnimeDream.sk súťaž;

Obsah e-mailu: Vaše meno a priezvisko, meno postavy, ktorá vám robí na fotke spoločnosť a názov seriálu, knihy, anime, hry, filmu, komiksu, soap opery či telenovely, z ktorej postava pochádza + príloha (fotka);

Rozlíšenie fotky: jednoducho také, aby bolo akceptovateľné vaším e-mail klientom a bez ujmy na zdraví sa súťažná fotka mohla poslať priamo k nám;

E-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Hlasovanie?!

Isteže, avšak verejné. Bude prebiehať na facebookovom účte skupiny Animedream.sk, a to v intervale od 24.12.2010 do 31.12.2010 celkom jednoduchým spôsobom. Stačí dať LIKE pod tú fotku, ktorá sa vám najviac páči.

LIKE môžete dať iba jeden, ak sa teda stane, že vaše meno bude figurovať pri viacerých súťažných prácach, váš hlas automaticky stráca platnosť!!!

Kedy sa súťaž začína a kedy končí?

Súťaž sa začína 01.12.2010!!! Od tohto magického dátumu, až do 23.12.2010, môžete na vyššie uvedený e-mail zasielať vaše súťažné práce, ktoré sa verejnosti sprístupnia v deň, kedy sa spustí oficiálne hlasovanie! Meno výhercu bude známe 01.01.2011 pred dvanástou hodinou.

A čo ceny?

Nuž! Každý z vás súťaží o voľný vstup na medzinárodný festival AnimeSHOW 2011 (18. až 20. marec 2011/priestory Istropolisu) a  mangu Hetalia.

Upozornenie: Organizátori súťaže si vyhradzujú plné právo vylúčiť zo súťaže tie súťažné práce, ktoré jednak nebudú spĺňať pravidlá, alebo sa príde na to, že uvedený súťažiaci nie je pôvodným autorom súťažných diel.

Obrázky, ktoré sa použili v texte, boli vygooglené!!!