Nedeľa Jún 25

Nastane koniec anime a mangy na Slovensku???!!!

Pozor: Otvorí sa v novom okne. TlačiťE-mail

Z dôverných zdrojov sa k nám dostala šokujúca správa o zániku skupiny ADT ako i internetovej stránky www.animedream.sk. Nastane na Slovensku opäť negramotnosť na poli anime a mangy?! O tejto strašnej udalosti sa môžete dočítať v nasledujúcich riadkoch!!!...

Ako uviedol náš spoľahlivý zdroj, všetko sa začalo už skoro po vzniku skupiny AnimeDream – Team (skrátene ADT) a ich internetovej stránky. V jedno krásne sobotňajšie poobedie sa SATAS rozhodol, že začne trénovať futbal a vybral si nešťastnou náhodou k tomuto účelu Darlogov harddisk. Kedže sa chcel vypracovať a dostať do futbalovej ligy, nestačil mu podľa nášho spoľahlivého zdroja jeden harddisk, ale radšej sa zásobil a rozkopal Darlogovi až 20 harddiskov!!! Reakcia nastala okamžite a ako uviedol Darlog „Nechcel som mu kaziť zábavu, ale čo je moc to je moc. Za všetko sa platí a ja som sa rozhodol, že z ústrania začnem celé ADT manipulovať!“.

A vtedy to všetko prepuklo. Darlog začal nútiť ADT aby sa pretekali v obľúbenom športe zvíhania pohárikov a doviedol túto činnosť k dokonalosti. ADT sa začalo pravidelne stretávať vo vyhlásenom nemenovam bare P. v Piešťanoch. Jeho moc narastala, manipuloval s každým koho stretol. Výsledkom všetkého bola reakcia zo strany SATASa, ktorého mocenské chúťky ani v neskorej puberte neopustili. Chcel sa stať vládcom ADT a neskôr si podmaniť celý svet. Začal neúprosne diktovať podmienky celému ADT, ktoré sa medzičasom rozrástlo, a nútiť ich k rôznym aktivitám na stránke. Jeho nápady boli šialené a vyrástol v diktátora ADT. Migell sa tomu už nemohol prizerať a zabojoval aj on. Jeho snaha bola úspešná a teraz hrdo nosí titul „arogantný debil“. Migell prispel nemalou mierou k rozpadu ADT už len tým, že má konkurenčnú stránku, kde bez ostychu propaguje svoju osobu. Jeho stránku si môžete pozrieť TU.

Konverzácia v ADT sa každý piatok priostrovala. Na ukážku závažnosti týchto udalostí sme sa pokúsili zrekonštruovať bežný rozhovor členov ADT v nemenovanom bare P.. Prosíme malé deti, zvieratká (aj plyšové) a ľudí so slabým žalúdkom a iným poškodením, aby nasledujúci odsek tejto konverzácie nečítali!!!


Darlog: „Miro, <censored> kde do <censored> je ten <censored> chlast, <censored>!“

SATAS: „Musíme odhlasovať nový dizajn stránky!“

Darlog, Migell: „A do <censored>!“

KeMpEr: „Thermaltake!“

Barman: „Páči sa pupkáč. Dvojitá sedmička.“

Darlog: „Dík.“, grrrg „Chalani - <censored>hoši KONIČIVÁ!!!“

Všetci: „<censored>hoši KONIČIVÁ!!!“

KeMpEr: „Thermaltake!“

Štrngot pohárikov.

GabrieL: „Mne je zle.“, „Blééé.“

Darlogove tričko ADT získalo zvláštnu štruktúru na chrbte.

Daniel-san: „Nemá niekto nové hentai? Som minule videl také dobré.“

KeMpEr: „Thermaltake!“

SATAS: „Čo s tým dizajnom? Musíme to spraviť.“

Tichá ignorácia. SATAS odchádza domov hrať LineAge.

EviL: Spí na stole.

Seagate665: „Hehe, brácho sa <censored>! Kdo si dá borku?“

Migell: „Aj tak vám <censored> nevidím do očí!“

KeMpEr: „Thermaltake!“

Po prečítaní tejto konverzácie musí byť každému jasné, že sa nejedná o úplne kompletných ľudí. Nezhody, chaos a anarchia vládnuca v tomto spoločenstve vyústila do predpokladaného zániku a tým prišla komunita otakov Slovenska o svoju najkontroverznejšiu časť. Rozpadom zaniká aj stránka AnimeDream.sk a osud anime a mangy na Slovensku je ohrozený. Ako sa vyjadrili viacerí nezávislí experti na túto problematiku nastane pre anime a mangu na Slovensku nová doba kamenná.

Nášmu redaktorovi to nedalo a vybral sa položiť otázku ohľadom rozpadu ADT všetkým jeho členom. Bohužial sa mu podarilo získať odpoveď iba od niekoľkých členov. Ostatní členovia túto správu dementovali a vrátili sa v nevinnej nevedomosti k hraniu šipiek (opäť v nemenovanom bare P.). Upozorňujeme čitateľov, že napriek podobnosti sa jedná o rozhovor z iného piatkového večera. Z rozhovoru nášho redaktora (nech mu je zem ľahká) sa dochoval iba tento záznam:

Redaktor: „Dobrý večer. Čo by ste nám mohli povedať na situáciu okolo rozpadu ADT?“

SATAS: „Podmaním si celý svet. Traste sa! Idem hrať LineAge!“

Migell: „Som rád, že to takto dopadlo, aspoň sa mi zvýši návštevnosť na mojej stránke a stanem sa Anime SuperStar!“

Darlog: „Nedá sa manipulovať donekonečna. Raz to prísť muselo. Konečne sa vrátim k môjmu dlho zanedbávanému koníčku.“

Redaktor: „Čitateľov by možno zaujímalo, čomu sa budete teraz venovať...“

Darlog: „Po tom ako som sa stal abstinentom...“

OBROVSKÝ SMIECH V CELOM BARE.

Darlog: „Však vás to prejde. Kde sme to skončili? Aha. Budem sa opäť venovať mojim plyšovým zvieratkám. S nimi sa lepšie manipuluje!“

GabrieL: „Bléé“

Redaktor: „Manželka ma za toto zabije! To bola nová košeľa!“

EviL: „Chrrr, škyt, chrrr...“

Seagate665: „Brácho vstávaj, ide sa domov!“

Ryko: „Konečne ľudia prestanú pozerať tie kreslené <censored>. Aj tak ma to nebavilo!“

Daniel-san: „Hentai, hentai, hentai...“ Odchádza s prázdnym pohľadom z nemenovaného baru P..

KeMpEr: „Thermaltake!“

Barman: „<censored>, ja sa na to <censored>! Kto <censored> mi tu teraz <censored> bude robiť <censored> <censored> také účty!!!“

Barman sa vrhol s krvavým pohľadom na redaktora a zvyšok rozhovoru je pre tmavé škrvny na papieri nečitateľný. Zrejme aj tak nešlo o nič dôležité.

Slovensko sa dňom 1.4.2005 opäť dostalo na stránky čiernej histórie. Tento deň bude vyhlásený za štátny smútok a preto si aj my, milí čitatelia uctime pamiatku ADT minútou ticha.

Spoľahlivý a dôveryhodný zdroj.

 

Upozornenie: Uverejnené texty neprešli jazykovou úpravou.