Nedeľa Jún 25

Day by day #2

Pozor: Otvorí sa v novom okne. TlačiťE-mail

Žáner poviedky: Shounen-ai


Tetno článok nie je vhodný pre mládež do 18 rokov. Ak ho bude čítať osoba, ktorá nedovŕšila požadovanú vekovú hranicu, redakcia AD.SK za nič nezodpovedá.

-„Zdravím,“ zatiahol som medovo....

Picking up the past that somebody dropped,
I frantically extended my hand, flinging the answer.

There is no satisfaction in anything that you can get
Fly away from the void in your entangled heart…

That's it Make a Treasure I hear your voice in rusted time
I want to hand it to you now because I believe
that you are waiting for me inside the light

The future is worn off from spending it all
Even dreams, chosen hesitantly, start creaking

You don't try to escape from the gloomy passing of the days
You'll have to excuse me for waiting by the side of a person like you

That's why... Make a Treasure... I'm searching for myself in the rusted mirror.
I want to grab with my own hands now because I believe
that you are waiting for me wherever I may be.

There is no satisfaction in anything that you can get
Fly away from the void in your entangled heart

That's it Make a Treasure I hear your voice in rusted time
I want to hand it to you because I believe
that you are waiting for me inside the light.

That's why... Make a Treasure... I'm searching for myself in the rusted mirror.
I want to grab with my own hands now because I believe
that you are waiting for me wherever I may be. (Still Time- Saiyuki)


Vyznanie

Ran Yubuki

Jazyk spaľovala túžba. Pery pokryté vášňou, mrazili chrbát, hruď i šiju. Hlasné vzdychy sa v pravidelných intervaloch niesli malou celkom útulnou izbou kdesi na siedmom poschodí. Jemné dotyky mapovali povrch bledej pokožky a vytvárali na nej čarokrásne obrazce, ktoré však nikto nikdy neuvidí.

Keď som mu jemne stisol ružovkastú bradavku, nevydržal nával rozkoše a postriekal ma lepkavou tekutinou, ktorá mohla byť pokojne prejavom jeho nového, doposiaľ nepoznaného citu.

Jemne som si prešiel po miestach kam dopadlo jeho vzrušenie a labužnícky som si olizol pery. Opäť zastenal. Tentokrát to bola číra túžba, ktorá pulzovala celým jeho telom, rozlievala sa do každučkej bunky, zmyslu... vábila, volala, dožadovala sa druhého kola.

Skôr ako som sa nad neho sklonil a nechal ho, nech okúsi vlastný výtvor na mojom rozpálenom tele, poslednýkrát som si vybavil tie smutné modré oči, tenké pery v pôvabnom úsmeve, drobný nos a svetlé vlasy. Vždy mu neposedne padali do tvári...

Naviac som sa nezmohol. Rana bola príliš hlboká a dychtivé bozky môjho milenca pekelne rozptyľovali. Nezostávalo mi nič iné, iba zahodiť minulosť za hlavu, zabudnúť na prečin spôsobený alkoholickým opojením a konečne sa pozrieť pravde do očí.

Jeho jazyk bol vlhký a obratný, chutil po trpkom víne, po zrade, ktorá nadomnou visela od čias, kedy som ho po prvýkrát spoznal. Pery mal spuchnuté od množstva dravých bozkov. Ich hebký dotyk rozpaľoval každučkú časť môjho ja. Nevydržal som rozkošnícke vábenie. Nechal som sa strhnúť čisto sexuálnym pudom.

Vlastne... o nič viac nešlo. Sex bol to jediné, čo nás vždy spájalo. Stačilo zavolať, naznačiť, pošepkať, napísať, poprosiť. Prišiel, odišiel, nezostal dlhšie než bola noc sama. A ja? Vyhovovalo mi to. Po tom, čo ma Yuka opustil, stroskotali všetky sny, rozplynula sa nádej, odišla láska. Zostalo iba prázdne miesto, ticho bijúce srdce bez akéhokoľvek citu milovať. Možno je to tak lepšie. A možno mi raz odpustí. Zabudne. Príde. Prijme...

Zvalil sa vedľa mňa a prudko oddychoval. V izbe sa rozľahlo trápne ticho. Jediné čo snáď naznačovalo vášnivý tanec plný sexuálnych hrátok, boli veci porozhadzované po celej dlážke, zatiahnuté masívne závesy, jedna veľká posteľ, dve nahé telá, dvaja odcudzení mladí muži a jeden smutný príbeh. Príbeh o láske, o priateľstve, o nevere, o hľadaní pravdy, o spoznávaní samého seba a bolesti rozožierajúcej útroby.

Nebyť toho jediné pošmyknutia, nemusel by som Yuke vysvetľovať, prečo som pár dní, po tom malom incidente na školskom dvore, skončil v posteli s tým chlapcom...

Koniec...

 

Upozornenie: Uverejnené texty neprešli jazykovou úpravou.